Wodniś – maskotka dla najmłodszych

Wodniś – maskotka dla najmłodszych

W sumie jest już z nami bardzo długo, jednak nigdy nie miał okazji zadebiutować oficjalnie. Wodniś bo tak się nazywa, to jeden z podstawowych znaków graficznych naszej jednostki obok loga. Stworzony głównie dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy w celu uatrakcyjnienia edukacji dzieci i młodzieży w zakresie poszanowania dobra jakim jest woda. Maskotka swój debiut w terenie miała w Dniu Otwartym Spółki podczas Gminnych Dramatalii w 2018 roku, ale prawdziwy chrzest przejdzie w tym roku przed zbliżającym się w marcu Światowym Dniem Wody. Z tej okazji GZK Sp. z o.o. wspólnie z naszymi Przedszkolami przeprowadzi konkurs plastyczny w tematyce wody jako wspólnego dobrego. Mamy nadzieję, iż maskotka spodoba się dzieciom. Jako Spółka Gminna jesteśmy zobligowani do pomocy i służenia naszym mieszkańcom, zatem i naszą misją staje się edukacja najmłodszego pokolenia. Wodniś oczywiście symbolizuje wodę ale i klucz w ręku maskotki symbolizuje prace modernizacyjne, remontowe na rzecz naszych klientów. Mamy nadzieję, że Państwu spodoba się nasz „Wodniś”.