Dni Otwarte Spółki za nami.

Dni Otwarte Spółki za nami.

Kolejne Dramatalia oraz Dni Otwarte naszej Spółki za nami. Nie spodziewaliśmy się tak ogromnego zainteresowania, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni.

Pracownicy GZK włożyli całe serce w przygotowanie tego dnia. Można było skosztować naszej schłodzonej wody, która została pobrana prosto z ujęcia w Zbrosławicach, jak wiemy nie od dziś woda jest najlepszym napojem, nic nie ugasi tak pragnienia jak ona a przybrana owocami smakuje znakomicie.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy stoisko gdzie mieszkańcy mogli zobaczyć jak odczytuje się wodomierz, dzieci bezbłędnie dokonywały segregacji śmieci, które później sami mogli umieścić w naszej śmieciarce. Największą atrakcją okazała się walka na balony z wodą – rzut do celu napełnionym balonem z wodą oraz możliwość zasiadania za kierownicą koparek, walca, traktorów. Wszyscy mogli wejść i zobaczyć  nasze maszyny, które dumnie były wystawione przed naszym budynkiem. W tym roku można było się poczęstować pysznymi lodami, popcornem oraz watą cukrową.  Pragniemy podziękować wszystkim Gościom za tak liczne przybycie i zainteresowanie naszą działalnością – Jesteśmy dla Was.

Szczere podziękowania należą się również pracownikom GZK , którzy przygotowali Dni Otwarte , jak już wiemy najlepszymi podziękowaniami dla nich był uśmiech i radość w oczach dzieci .

Zapraszamy do oglądania galerii również na naszej stronie na Facebooku.