Prace modernizacje w Zespole Szkół w Kamieńcu zakończone.

Prace modernizacje w Zespole Szkół w Kamieńcu zakończone.

Dziś pierwszy dzień nowego roku szkolnego. Cieszy niezmiernie, iż pierwsze zajęcia dla dzieci w Kamieńcu odbyły się w całkowicie wyremontowanym i dostosowanym dla potrzeb najmłodszych obiekcie. Prace budowlane wykonał Gminny Zakład Komunalny Sp. z o.o. na zlecenie Urzędu Gminy Zbrosławice. Początek prac grudzień roku 2019, zakres prac był obszerny (instalacje, podłogi, ściany, łazienki, wentylacja, ppoż) tak aby pomieszczenia były bezpieczne, funkcjonalne i dostosowane do potrzeb najmłodszych mieszkańców. Zadbano również o komfort pracowników Przedszkola poprzez przygotowanie odpowiednich pomieszczeń socjalnych. 4 duże sale, korytarze, łazienki zostały dodatkowo atrakcyjnie wyposażone przez Samorząd i Dyrekcję. Podobnie sytuacja miała miejsce z nowym placem zabaw.
Czujemy ogromną satysfakcję, iż tak ważną i skomplikowaną inwestycję powierzono naszej Spółce i od dziś w obiekcie liczącym ok. 600 m2 powierzchni będą mogły odbywać się zajęcia.
Ogromny zakres prac pokazuje, iż nie straszny naszym pracownikom i jednostce żaden remont nawet ten bardzo skomplikowany, toteż serdecznie zachęcamy mieszkańców Gminy Zbrosławice do korzystania z usług GZK Sp. z o.o. Na naszym profilu przedstawiamy galerię z kolejnych etapów prac oraz efekt końcowy.