III Dzień Otwarty Spółki GZK za nami

III Dzień Otwarty Spółki GZK za nami

Kolejne Dramatalia oraz Dni Otwarte naszej Spółki za nami. Nie spodziewaliśmy się tak ogromnego zainteresowania, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni.

Pracownicy GZK włożyli całe serce w przygotowanie tego dnia. Można było skosztować naszej schłodzonej wody, która została pobrana prosto z ujęcia w Zbrosławicach, jak wiemy nie od dziś woda jest najlepszym napojem, nic nie ugasi tak pragnienia jak ona a przybrana owocami smakuje znakomicie.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy stoisko gdzie mieszkańcy mogli zobaczyć jak odczytuje się wodomierz, dzieci bezbłędnie dokonywały segregacji śmieci, które później sami mogli umieścić w naszej śmieciarce. Radości dzieci nie było końca, cierpliwie ustawiali się w kolejce do malowania twarzy przez Panią Animator. Malowali piękne rysunki za które chętnie nagradzaliśmy maskotkami w postaci naszego firmowego Wodnisia, opaskami oraz kredkami z naszym logo, później wspólnie z pracownikami GZK wieszaliśmy prace przed wejściem do budynku przy ul. Oświęcimskiej 6, jednak największą atrakcją dla dzieci okazała się możliwość przejażdżki walcem, koparką oraz traktorem korzystali z tej okazji nie tylko najmłodsi. Wszyscy mogli wejść i zobaczyć  nasze maszyny, które dumnie były wystawione przed naszym budynkiem.  Pragniemy podziękować wszystkim Gościom za tak liczne przybycie i zainteresowanie naszą działalnością – Jesteśmy dla Was.

Szczere podziękowania należą się również pracownikom GZK , którzy przygotowali Dni Otwarte , jak już wiemy najlepszymi podziękowaniami dla nich był uśmiech i radość w oczach dzieci .

Zapraszamy do oglądania galerii również na naszej stronie na Facebooku.